TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر

فیلتر روغن پیچی Spin on

فیلتر روغن پیچی Spin-on پر مصرف ترین نوع فیلتر بر روی موتور های دیزلی می باشد. این فیلتر با بکارگیری یک واشر اورینگ اتصال پیدا می کند و در ارتفاعات مختلف با قابلیت عبور دبی متفاوتی از جریان سیال تولید می شود. فیلتر روغن پیچی از دو بخش اصلی یعنی کاسه یا قوطی و یک فیلتر کارتریجی روغن تشکیل می شود و در دو نوع اصلی فیلتر روغن جریان کامل Full Flow و فیلتر روغن بای پس By-pass مورد استفاده قرار می گیرد.

بدنه اصلی مغزی فیلتر روغن از نوع کاغذی تولید شده است که در تولید آن از الیاف سلولزی استفاده شده است. ضخامت کاغذ و فشردگی الیاف سلولزی برای برند های مختلف تولید کننده فیلتر های روغن متفاوت بوده و به تکنولوژی تولید کننده بستگی دارد. گروه صنعتی گوهران فیلتر وارد کننده فیلتر های روغن پیچی با برند های مختلف در ایران است. در کاربری های صنعتی بزرگتر و بر روی مخازن نگهدارنده روغن از فیلتر های کارتریجی استوانه ای سطلی استفاده می شود. گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر صنعتی از نوع کارتریجی سطلی در ایران می باشد.


فیلتر روغن پیچی موتور دیزلفیلتر روغن پیچی موتور دیزل
موجود


معرفی برند های مختلف تولید کننده فیلتر های روغن پیچی

امروزه به سبب قابلیت اتصال و تعویض سریع از انواع فیلتر های صنعتی بصورت پیچی استفاده بسیار گسترده ای می شود. فیلتر های روغن پیچی بر روی انواع موتور های احتراق داخلی از جمله موتور های دیزلی و بنزینی اتصال پیدا می کنند. با توجه به گستردگی کاربری و تولید فیلتر های روغن پیچی با برند های بسیار متنوعی در بازار یافت می شوند. برای کاربری های ساده صنعتی اغلب برند های چینی و آسیایی از فیلتر های پیچی مورد استفاده قرار می گیرند که دارای قیمت مناسب تری هستند. بعنوان مثال فیلتر روغن پیچی ساکورا محصول اندونزی و یا فیلتر روغن پیچی جیمکو که محصول اندونزی است از جمله این تولید کنندگان هستند.

از برند های معتبر تولید کننده فیلتر های روغن پیچی که در سطح دنیا شناخته شده هستند می توان به برند فیلتر مان آلمان MANN آلمان اشاره نمود. فیلتر ولوو سوئد و فیلتر ماهله آلمان نیز از دیگر فیلتر های صنعتی هستند که طبق استاندارد CE اروپا با کیفیت بسیار بالایی تولید می شوند. بر روی موتور های دیزل ساخت کشور آمریکا انواع فیلتر هیدرولیک، فیلتر روغن و فیلتر گازوئیل بصورت پیچی و اغلب تولیدی برند های آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرد. از این بین می توان به برند فیلتر کاترپیلار CAT ، فیلتر دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فیلیتگارد FLEETGUARD و فیلتر ویکس اشاره نمود.

برند فیلتر صنعتی در واقع معیاری ساده برای انتخاب فیلتر می باشد چرا که اغلب تولید کنندگان صنعتی بنام در حال رقابت برای دستیابی به کیفیت و طول عمر بالاتر در محصولات بوده و این رقابت به بهبود کیفیت محصولات نیز می انجامد.

معرفی برند های مختلف تولید کننده فیلتر های روغن پیچی

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation