TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر
فیلتر فیلیتگارد

فیلتر فیلیتگارد

فیلتر فیلیتگارد logoفیلتر فیلیتگارد محصولی با کیفیت از برند کومنز و تولید شده در کشور آمریکا می باشد. فیلتر فیلیتگارد در انواع مختلف شامل فیلتر های روغن موتور دیزل، فیلتر گازوئیل و فیلتر آبگیر گازوئیل و فیلتر های هیدرولیکی تولید شده و دارای بالاترین استاندارد های جهانی می باشد. با توجه به اینکه فیلتر فیلیتگارد توسط برند کومنز تولید کننده موتور های دیزلی تولید می شود دارای کیفیتی مناسب برای اتصالات موتور دیزل می باشد. بازرگانی گوهران فیلتر تامین کننده انواع فیلتر فیلیتگارد در ایران است.

مشخصات کیفی فیلتر فیلیتگارد آمریکا

فیلتر فیلیتگارد آمریکا مطابق با استاندارد ASTM کشور آمریکا تولید می شود. این فیلتر بصورت قطعه اصلی یا OE بر روی کلیه موتور های دیزلی کومنز Cummins اتصال پیدا می کند که از مشخصات کیفی این محصول محسوب می شود. با توجه به تخصص برند کومنز در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی از جمله موتور های دیزلی فیلتر فیلیتگارد که بصورت مستقیم توسط این برند تولید می شود دارای بالاترین قابلیت ها متناسب با نیاز های موتور های دیزلی کومنز طراحی شده است. علاوه بر ماشین آلات معدنی و راهسازی فیلتر فیلیتگارد بر روی انواع موتور های دیزلی ژنراتور ها و مولد های برق و بسیاری از کمپرسور ها، لیفتراک ها و جرثقیل ها نیز اتصال پیدا می کند.

علاوه بر قابلیت جذب حداکثری آلاینده ها فیلتر فیلیتگارد یکی از تولید کنندگان فیلتر های صنعتی محسوب می شود که با تعامل مستقیم با واحد های دانشگاهی و با داشتن لابراتور های مدرن در جهت آزمایش و بررسی تکنولوژی های مدرن در جهت تولید فیلتر هایی متناسب با نیاز های محیط طیست پاک قدم می دارد.

تنوع فیلتر آلات فیلیتگارد

فیلتر های فیلیتگارد هم بصورت پیچی با سرعت بالای تعویض و حداقل نشتی تولید می شوند و هم بصورت فیلتر های کارتریجی و خطی به بازار قابل عرضه هستند. فیلتر های پیچی فیلیتگارد دارای قوطی های فلزی با قابلیت مقاومتی بالا در برابر فشار جریان می باشند که این امر بالاخص در مورد تولید فیلتر هیدرولیک با حساسیت بالاتری صورت می پذیرد.

یکی از اصلی ترین نوع فیلتر های فیلیتگارد FLEETGUARD آمریکا فیلتر های گازوئیل موتور دیزل هستند که بر روی موتور های کومنز با نام جدید Cummins filtration مورد استفاده قرار می گیرند. این فیلتر ها از نوع فیلتر های آبگیر یا فیلتر های سپراتور گازوئیل هستند که با داشتن قابلیت حذف قطرات آب در گازوئیل مصرفی موتور های دیزلی به افزایش طول عمر اجزای موتور می انجامند. فیلتر روغن موتور و فیلتر های هوا نیز از دیگر محصولات فیلتر فیلیتگارد آمریکا محسوب می شوند.

تاریخچه فیلتر فیلیتگارد

از آنجایی که برند فیلیتگارد یک برند جانبی بر گرفته از برند کومنز آمریکا است دارای تاریخچه نوین تری نسبت به بسیاری از برند های شناخته شده تولید کننده فیلتر صنعتی از جمله فیلتر مان و دونالدسون است. با این وجود آشنایی با نیاز های فنی فیلتر توسط این برند که خود به تولید موتور های دیزلی می پردازد بصورت دقیق تر و مشخص تری بوده و این نیاز ها به تولید فیلتر هایی با حداکثر استاندارد های کیفی مطابق با نیاز موتور دیزل تولید می شود. تاریخ تولید فیلتر فیلیتگارد که با نام Fleetguard در گذشته و نام Cummins filtration در سری های مدرن تولید می شود به سال 1985 باز می گردد.برند فیلتر فیلیتگارد دارای سری متعددی از استاندارد های سیستمی، کیفی و مشتری مداری شامل گواهینامه ISO9001, ISO14000 , گواهینامه کیفی CE انتحادیه اروپا می باشد.

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation