TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر
فیلتر مان

فیلتر مان

فیلتر مان logoفیلتر مان MANN محصول کشور آلمان و تولید کننده فیلتر های صنعتی با ابعاد میلیمتری و مطابق با استاندارد های اتحادیه اروپا می باشد. فیلتر مان بصورت تخصصی در زمینه تولید فیلتر های هوای موتور و کابین و فیلتر روغن صنعتی فعالیت دارد. کیفیت انواع فیلتر مان به اندازه ای بالاست که برخی از استاندارد های تولید فیلتر توسط این برند تبیین می شود. بر روی موتور های دیزلی دویتس DEUTZ از فیلتر مان استفاده شده است که گاهی با برند مان و گاهی با برند دویتس مورد استفاده قرار می گیرد. گوهران فیلتر تامین کننده فیلتر مان در ایران است.

تست کیفی محصولات برند مان MANN آلمان

فیلتر مان یک برند آلمانی و تولید شده مطابق با نیاز های کیفی این کشور صنعتی که یکی از قدرتمند ترین کشور ها در زمینه صنعت می باشد است. کیفیت فیلتر مان MANN طی تست های کیفی مختلفی سنجیده می شود تا محصولی با قابلیت های بسیار مناسب فنی به بازار عرضه گردد. کیفیت محصولات برند مان را می توان هم به لحاظ طول عمر و به لحاظ راندمان کاری که مرتبط با قابلیت جذب آلاینده ها است مورد سنجش قرار داد. دو فاکتور قابلیت جذب و قابلیت عبور سیالا با دبی بالا که معمولا در تقابل با یکدیگر قرار می گیرند و بزرگترین چالش در عملکرد فنی برای تولید کنندگان فیلتر های صنعتی محسوب می شوند در برند فیلتر مان MANN با بالانس بسیار مناسبی رعایت شده است. بکارگیری فیبر ها و الیافی با تخلل مناسب و تراکم ایده آل در قسمت کارتریج فیلتر مان قابلیت کاربری در مسیر جریان های هیدرولیک با ویسکوزیته بالا را نیز فراهم می آورد. فیلتر روغن موتور دیزل مان بر خلاف بسیاری از انواع دیگر فیلتر ها قابلیت عملکرد مناسب با روغن سرد در ویسکوزیته بالا را نیز فراهم می آورد.

تاریخچه برند فیلتر مان

نام فیلتر مان از دو بخش یعنی MANN و Hummel تشکیل شده است که در واقع دو موسس اصلی این برند صنعتی می باشند. تاریخچه و آغاز به کار فیلتر مان به اواسط جنگ جهانی دوم یعنی سال 1941 باز می گردد. دوران جنگ جهانی که رقابت را بین تولید کنندگان بزرگ صنعتی دو چندان نمود با پیشرفت های شگرفی در زمینه تولیدات صنعتی همراه است. نیاز به ماشین ها و ادوات جنگی مانند انواع هواپیما، تانک، تراک ها و دیگر ماشین های جنگی نیاز به فیلتر هایی با کیفیت را بالا برده و در این دوران است که یک پیشرفت قابل توجه در فیلتر های تولیدی برند مان آلمان صورت می پذیرد. در حال حاضر فیلتر مان با داشتن نمایندگی مستقیم پخش در بیش از 80 کشور دنیا یکی از پیشگامان تولید فیلتر صنعتی به شمار می رود.

تولیدات برند مان برای شرکت دویتس

شرکت دویتس آلمان تولید کننده موتور های دیزلی می باشد. موتور های دیزلی دویتس بر روی انواع ماشین های راهسازی و معدنی، انواع ژنراتور ها و سازه های دریایی اتصال پیدا کرده و یکی از معتبر ترین برند های محسوب می شود. فیلتر های اتصالی بر روی موتور دویتس DEUTZ توسط برند مان آلمان طراحی و تولید می شوند که از این بین می توان به فیلتر های گازوئیل و آبگیر گازوئیل و فیلتر های روغن اتصالی موتور دویتس را نام برد.

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation