TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر
فیلتر ویکس

فیلتر ویکس

فیلتر ویکس logoبرندفیلتر ویکس WIX محصول کشور آمریکا می باشد که در انواع فیلتر های روغن صنعتی، فیلتر های گازوئیل و فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل، فیلتر هیدرولیک و فیلتر های هوای موتور و کابین تولید می شود. فیلتر ویکس WIX با ابعاد و استاندارد های اینچی طبق استاندارد ASTM تولید شده و بر روی بسیاری از موتور های دیزلی از جمله موتور های کاترپیلار، پرگینز و کومنز متصل می شود. قابلیت جذب ذرات و آلاینده ها در محدوده سایز های 5 الی 7 میکرون و طول عمر کاری بالا از مشخصات فنی فیلتر ویکس آمریکا محسوب می شود. گوهران فیلتر عرضه کننده سایز های مختلف فیلتر ویکس در انواع مختلف در ایران است.

فیلتر ویکس WIX بصورت تخصصی و تنها به تولید فیلتر می پردازد. از این رو تقریبا دارای شماره فنی های مختلف برای اغلب فیلتر های ماشین های صنعتی می باشد و تعدد محصولات تولیدی این برند به بیش از 300.000 نوع مختلف فیلتر می رسد. فیلتر های ویکس هم در نوع فیلتر های کارتریجی، فیلتر های خطی inline و هم از نوع پیچی و در تنوع و کیفیت بسیار بالایی عرضه می شوند. فیلتر های پیچی spin-on ویکس با قابلیت اتصال سریع در دو نوع قوطی های سفید رنگ و مشکی رنگ عرضه می شوند که فیلتر های مشکی رنگ با قابلیت های بالاتر برای موتور های حساس تر مانند موتور های مسابقه ای فرمول یک عرضه شده اند.

تنوع و گستردگی فیلتر های ویکس WIX

بر خلاف بسیاری از برند های تولید کننده فیلتر صنعتی که تنها به تولید فیلتر آلات اتصالی موتور های دیزلی تولیدی خود می پردازند، برند فیلتر ویکس در انواع بسیار متعدد برای انواع مختلفی از ماشین آلات صنعتی تولید می شود. فیلتر ویکس نه تنها در انوع فیلتر های گازوئیلی یا آبگیر گازوئیل بلکه برای موتور های بنزینی، برای انواع خودرو های سدان سواری، موتور های ماشین های مسابقه ای و حتی برای موتور سیکلت ها نیز به تولید انواع فیلتر می پردازد. از نظر رقابت قیمت مناسب تر و نمایندگی های گسترده فروش محصولات ویکس که تولید گسترده و فروش بی نظیری در سطح دنیا دارد این برند را به یک برند منحصر به فرد تبدیل نموده است.

فناوری فیلتر ویکس آمریکا در تولید کارتریج هایی با قابلیت جذب بالای آلاینده ها و استفاده از لابراتور هایی برای تست محصولات که دوام و امنیت کاربری را به همراه دارد از دیگر مشخصات کیفی محصولات ویکس محسوب می شود.

تاریخچه فیلتر ویکس

تاریخ تولید فیلتر های ویکس آمریکا به اواخر دهه 60 میلادی باز می گردد جایی که آقای Jack WIX بناین گذار این برند به تولید اولین نمونه های فیلتر صنعتی مبادرت نمود. از آنجایی که کارتریج اولین نمونه های فیلتر ویکس از جنس کتان بود آقای ویکس به خرید یک کارخانه تولید کتان سفید در منطقه GASTONIA که در واقع مقر اصلی تولید کنندگان کتان بود اقدام نمود که اولین کارخانه تولید فیلتر ویکس نیز در این منطقه راه اندازی شد. به تدریج با بهبود تکنولوژی تولید برند ویکس به تولید و ثبت اولین نمونه از فیلتر های پیچی spin-on که امروزه بخش وسیعی از تولیدات فیلتر رد سطح دنیا را به خود اختصاص داده است پرداخت. برند فیلتر ویکس امروزه در بیش از 8000 شماره فنی مختلفی برای انواع ماشین آلات صنعتی تولید و عرضه می شود.

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation