TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر
فیلتر ADF

فیلتر ADF

فیلتر ADF logoفیلتر ADF یکی از برند های ایرانی تولید کننده فیلتر آلات صنعتی می باشد. این برند اغلب به تولید فیلتر های کارتریجی استوانه ای از جنس سلولزی و دارای روکش هایی از مش های فلزی می پردازد. از تولیدات فیلتر ADF می توان به انواع فیلتر های هوای موتور و کمپرسور و فیلتر های روغن کارتریجی که در سایز های بزرگ تولید می شوند اشاره نمود. شرکت گوهران فیلتر عرضه کننده سایز ها و انواع مختلف فیلتر با برند ADF در ایران است.

برند ADF ایران با داشتن دانش فنی مناسب و بکارگیری تکنسین های خبره به تولید فیلتر های کارتریجی سطلی اغلب در سایز های بزرگ می پردازد. تولید فیلتر های استوانه ای هوا برای انواع موتور های سنگین از جمله فیلتر های هوای ورودی کمپرسور ها از محصولات پر کاربرد این شرکت محسوب می شود. فیلتر های استوانه ای روغن ADF که بصورت کارتریج کاغذی سلولزی و برای برخی از کاربری ها بصورت پوشانیده شده با مش فلزی مورد استفاده قرار می گیرد از دیگر محصولات کاربردی این شرکت محسوب می شود. فیلتر های روغن کارتریجی و سطلی ADF در سایز های بزرگ تر برای تصفیه و پاکسازی روغن در گردش در ماشین های تراشکاری و CNC دارای کاربری قابل توجهی هستند.

بررسی کیفی فیلتر ADF

زمانیکه صحبت از کیفیت فیلتر ها در میان باشد می بایست فاکتور قیمت را نیز بصورت هم ارز مورد بررسی قرار داد. با توجه به تولید فیلتر ADF اغلب در سایز های بزرگتر که هم وزن بیشتر و حجم بیشتری را اشغال می کنند نمونه های وارداتی این محصولات می توانند از نظر قیمت تمام شده بسیار بالاتر بوده و با توجه به استفاده از متریال مناسب در تولید، کاربری فیلتر ADF توجیه کاملی دارد. در بخش کارتریج استفاده از کاغذ های سلولزی با کیفیت و تراکم مناسب که هم تامین کننده دبی جریان مناسب چه در فیلتر های هوا و چه در فیلتر های روغن است از مشخصات فنی این سری از فیلتر های تولید ایران می باشد. در تولید فیلتر های هیدرولیک استفاده از مش های فلزی دارای خانه هایی با سایز بسیار کوچک که قابلیت جذب حداکثری پلیسه ها را دارد و استفاده از ترکیبات و آلیاژ های استنلس استیل که حداقل واکنش پذیری را با جریان سیال داشته باشد از دیگر مشخصات کیفی فیلتر ADF ایران محسوب می شود.

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation