TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر
فیلتر بالدوین

فیلتر بالدوین

فیلتر بالدوین logoفیلتر بالدوین BALDWIN محصولی از کشور آمریکا با سابقه ای بسیار طولانی در امر تولید انواع فیلتر آلات صنعتی می باشد. فیلتر بالدوین بصورت تخصصی در زمینه تولید انواع فیلتر های روغن و روغن بای پس فعالیت کرده و در اتصالات موتور های دیزلی به تولید انواع فیلتر های گازوئیل در شکل ساده و در شکل فیلتر آبگیر گازوئیل فعالیت دارد. فیلتر بالدوین BALDWIN بصورت پیچی و در داخل قوطی های فلزی به رنگ قرمز با قابلیت های فشاری بالایی مورد استفاده قرار می گیرد. ضخامت کاغذ فیلتر بالدوین بگونه ای است که هم قابلیت جذب و نگهداری آلاینده ها را در سطح بالایی داشته باشد و هم از افت فشار جریان جلوگیری به عمل آورد.

فیلتر بالدوین آمریکا در نوع استوانه ای کارتریجی بصورت فیلتر های روغن صنعتی و فیلتر های هیدرولیک و در سایز های بزرگ بصورت فیلتر هوای موتور تولید می شود. نمونه های فیلتر پیچی بالدوین BALDWIN که در قوطی های فلزی به رنگ قرمز عرضه می شود در انواع فیلتر گازوئیل موتور دیزل و نوع مدرن آنها یعنی فیلتر های سپراتور آبگیر موتور دیزل قابل عرضه می باشد. فیلتر های قوطی شکب بالدوین در ارتفاعات مختلف که بر حسب دبی و حجم سیال عبوری تولید می شود مورد استفاده قرار می گیرد. هر چند برند بالدوین یک برند آمریکایی است اما به تولید فیلتر آلات با شماره فنی های مختلف برای ماشین آلات صنعتی که با استاندارد متریک تولید شده اند نیز می پردازد. انواع فیلتر بالدوین بر روی ماشین های راهسازی و معدنی با برند های آسیایی و اروپایی اتصال پیدا می کند.

فیلتر های نوین تولید برند بالدوین

تعداد و شماره فنی محصولات تولید شده توسط بالدوین با توجه به گسترش ماشین آلات صنعتی رو به فزونی دارد. در هر سری از کاتالوگ های جدید بالدوین یک سری شماره فنی بعنوان محصولات جدید معرفی شده اند که بسیاری از آنها مربوط به فیلتر های اتصالی بر روی اتوماسیون در سطح نوین و بسیاری مربوط به ماشین آلات برند های چینی هستند. در چند دهه احیر صنعت کشور چین گسترش چشم گیری داشته و ماشین آلات چینی در سطح وسیعی در دنیا به کار گرفته شده اند. این امر سبب شده بسیاری تولید کننده فیلتر های صنعتی به تدریج شماره فنی فیلتر های اتصالی بر روی ماشین آلات صنعتی کشور چین از جمله انواع ماشین های راهسازی و معدنی، ژنراتور ها و کمپرسور ها را تولید کرده و بعنوان محصولات جدید برند خود در سری جدید کاتالوگ های خود معرفی نمایند. فیلتر بالدوین BALDWIN آمریکا در سری های پیچی با فراوانی بالایی برای انواع ماشین های صنعتی در بازار ایران یافت می شود.

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation