TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر
فیلتر کاترپیلار

فیلتر کاترپیلار

فیلتر کاترپیلار logoبرند صنعتی کاترپیلار یکی از شناخته شده ترین برند ها بالاخص در زمینه تولید مانشین آلات سنگین راهسازی و معدنی شامل انواع بولدوزر، لودر و بیل مکانیکی می باشد. فیلتر کاترپیلار CAT در انواع مختلف شامل فیلتر های روغن پیچی و کارتریجی، فیلتر های سوخت گازوئیل و سپراتور و فیلتر های هیدرولیکی به بازار عرضه می شود. تولید فیلتر کاترپیلار پس از خریداری برند انگلیسی پرکینز Perkins که به تولید موتور های دیزلی می پرداخت توسط برند کاترپیلار آغاز گردید. فیلتر کاترپیلار با ابعاد اینچی و با دقت و استاندارد بسیار دقیق، طول عمر بالا و قابلیت جذب آلاینده ها در سایز های بسیار ریز میکرونی عرضه می شود. شرکت گوهران فیلتر تولید کننده انواع فیلتر های صنعتی و تامین کننده فیلتر کاترپیلار در ایران است.

فیلتر های پیچی کاترپیلار که در داخل قوطی های فلزی به رنگ زرد کاترپیلاری عرضه می شوند نه تنها بر روی انواع لودر، بولدوزر و بیل مکانیکی کاترپیلار بلکه بر روی کلیه موتور های دیزلی تولیدی این شرکت اتصال پیدا می کنند. بسیاری از لنچ ها و کشتی ها که از موتور های دیزلی این شرکت نیز استفاده می کنند مصرف کننده فیلتر های صنعتی کاترپیلار هستند که مطابق با نیاز های فنی این موتور ها تولید شده اند. حجم های مختلفی از فیلتر های پیچی کاترپیلار بر حسب دبی جریان سیال با ارتفاع های مختلف طراحی می شوند.

مشخصات فنی و کیفی فیلتر کاترپیلار CAT

مشخصات فنی فیلتر ها را می توان در شاخه های مختلفی بررسی نمود اما قابلیت جذب آلاینده ها و عدم کاهش فشار در جریان سیال دو مورد از مهمترین این فاکتور ها هستند. فیلتر های کاترپیلار با داشتن کارتریج هایی با تراکم و ضخامت ایده آل اولا قابلیت جذب و حفظ آلاینده های جریان سیال را با درصد بسیار مناسبی داشته و بگونه ای طراحی و تولید می شوند که دبی بالایی از جریان سیال را از خود عبور دهند. عدم محبوس سازی بخشی از کاغذ فیلتر در دو سطح بالایی و پایینی نمونه ای از فناوری ویژه فیلتر کاترپیلار در تولید فیلتر آلات صنعتی محسوب می شود.

استفاده از متریال مناسب در بخش های مختلف فیلتر از جمله کاسه های قوطی شکل فلزی در فیلتر های پیچی که علاوه بر داشتن قابلیت تحمل فشار بالای جریان سیال عدم واکنش پذیری را نیز به همراه دارد از دیگر مشخصات کیفی فیلتر کاترپیلار آمریکا است. این فیلتر ها مطابق با استاندارد صنایع کشور آمریکا تولید شده و دارای استاندارد ابعادی اینچی هستند.

تاریخچه شکل گیری برند کاترپیلار

تاریخچه برند کاترپیلار به منطقه کارولینای شمالی در کشور آمریکا در اواخر دهه نود میلادی باز می گردد. در محدوده سال های 1890 الی 1900 یعنی زمانیکه صنعت کشاورزی در حال رشد چشم گیری بود کشاورزان منطقه کارولینا نیاز به ماشین آلات صنعتی پیشرفته تری برای جایگزینی اسب در فرایند تولید محصولات کشاورزی نموده و اولین نمونه های تراکتور به همت مهندسی به نام بنجامین هولت راه اندازی شد که بعنوان اولین نمونه از ماشین آلات کاترپیلار شناخته می شود.

تولید اولین موتور های دیزلی با برند کاترپیلار در محدوده سال های 1909 الی 1925 صورت پذیرفت که جایگزین موتور های دیزلی CL اتصالی بر روی انواع تراکتور و ماشین های راهسازی تولیدی این برند گردید. در محدوده سال های 1941 الی 1945 همزمان با جنگ جهانی دوم برند کاترپیلار حتی فعالیت هایی در زمینه تولید تجهیزات نظامی در راستای اهداف کشور ایالات متحده نمود. امروزه برند کاترپیلار با داشتن نمایندگی فروش و پخش در بیش از 90 کشور دنیا و با تولید اغلب اجزا و اتصالات موتور های دیزلی به تولید فیلتر آلات کاترپیلار نیز می پردازد.

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation