TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر

فیلتر هوای کابین

هوای ورودی به محفظه کابین اوپراتور و سرنشینان می بایست عاری از انواع آلودگی باشد. در واقع با توجه به عملکرد ماشین آلات سنگین مانند ماشین آلات راهسازی و معدنی در شرایط معدنی و صنعتی با آلاینده های بالا فیلتر هوای کابین نقشی موثر در حفظ سلامت اوپراتور ماشین آلات الیفا می کند.

فیلتر هوای کابین اغلب به شکل تخت مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به محدودیت فضایی در طراحی و استفاده فیلتر هوای کابین اغلب بصورت شکل دار متناسب با فضا طراحی شده و از الیاف سلولزی با ضخامت بالا برای جذب و نگهداری حداکثر میزان آلاینده ها در تولید آن استفاده شده است. بازرگانی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر های هوای ماشین آلات صنعتی می باشد.


فیلتر هوای کابینفیلتر هوای کابین
موجود


برند های با کیفیت فیلتر هوای کابین

فیلتر هوای کابین هر چند تاثیری بر عملکرد ماشین آلات ندارد اما بصورت مستقیم بر شرایط کاری اپراتور موثر می باشد. از این رو بکارگیری برند های با کیفیت فیلتر هوای کابین می تواند هم بر نیاز به تعویض کوتاه مدت فیلتر تاثیر گذاشته و هم با جذب و حذف حداکثری آلاینده های هوا بر سلامت اپراتور تاثیر گذارد.

با توجه به اینکه هزینه و بودجه مورد نظر برای خرید و تعویض قطعات مصرفی موتور ها در کارخانه ها محدود است در بسیاری از موارد از برند های متفرقه چینی بعنوان جایگزین اصلی برای فیلتر هوای کابین استفاده می شود. با این وجود بکارگیری برند های معتبر زمان تعویض را به حداقل رسانیده و با توجه به تاثیر بر کیفیت هوای داخل کابین و اتاق سرنشین توجیه اقتصادی دارد. از معتبر ترین و شناخته شده ترین برند های تولید کننده فیلتر هوا در دنیا می توان به برند فیلتر مان آلمالن اشاره نمود. فیلتر مان آلمان چه از نوع فیلتر هوای موتور و چه از نوع فیلتر هوای کابین دارای الیافی با تراکم بالا می باشد که جذب حداکثری آلاینده ها را با حفظ دبی جریان مناسب فراهم می کند. از دیگر برند های شناخته شده تولید کننده فیلتر های هوای کابین می توان به برند ماهله MAHLE اشاره نمود.

برند های با کیفیت فیلتر هوای کابین

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation