TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر

فیلتر های پیچی گازوئیل

موتور های دیزلی که پر مصرف ترین نوع موتور های احتراق داخلی در ماشین آلات سنگین صنعتی هستند از سوخت گازوئیل استفاده می کنند. بر روی موتور های دیزلی از فیلتر گازوئیل از نوع پیچی استفاده می شود. این فیلتر ها از دو بخش اصلی شامل کارتریج استوانه ای و کاسه یا قوطی نگهدارنده تشکیل می شوند. کارتریج فیلتر های گازوئیل بسته به نوع آنها می تواند بصورت تک لایه با کاغذ سلولزی و یا دو لایه بصورت فیلتر سپراتور آبگیر مورد استفاده قرار گیرد. فیلتر های پیچی گازوئیل بصورت کیت اغلب هوراه با یک واشر آب بندی به شکل اورینگ به بازار عرضه می شوند.

هر چند نمونه های سنتی فیلتر های پیچی گازوئیل تنها قابلیت جذب آلاینده های فاز جامد را داشته و فقط از کارتریج سلولزی استفاده می کردند اما نمونه های مدرن تر تحت نام فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل قابلیت جذب قطرات پودری و ریز آب را نیز داشته و از یک لایه الیاف مصنوعی برای ادغام و جذب آب استفاده می کنند. بازرگانی گوهران فیلتر عرضه کننده فیلتر های پیچی گازوئیل برای ماشین های صنعتی می باشد.


فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیلفیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل
موجود


انتخاب برند فیلتر گازوئیل پیچی بر حسب موتور دیزل

بسیاری از تولید کنندگان موتور های دیزلی خود به تولید فیلتر های گازوئیل نیز مبادرت دارند. برخی برند های تولید کننده فیلتر صنعتی به تولید کلیه انواع فیلتر های گازوئیل پیچی با رزوه های اینچی و میلیمتری در سایز های مختلف می پردازند که از این میان می توان به برند دونالدسون آمریکا DONALDSON، برند ویکس WIX و برند بالدوین BALDWIN اشاره نمود. برخی از برند های تولید کننده فیلتر های صنعتی با این وجود بصورت خاص تر به تولید فیلتر متناسب با نیاز های موتور هایی خاص می پردازند.

برند فیلتر فیلیتگارد FLEETGUARD در واقع تولید برند کومنز cummins آمریکا می باشد که خود از تولید کنندگان بنام موتور های دیزلی است. بدیهی است که این فیلتر گازوئیل دارای قابلیت هایی تناسب با نیاز های کیفی موتور دیزلی کامنز می باشد. برند دویتس آلمان نیز که به تولید موتور های دیزلی می پردازد تولید فیلتر های صنعتی اتصالی موتور های خود را به برند مان mann که هر دو برند هایی آلمانی هستند واگذار نموده که استاندارد های کیفی برای اتصال بر روی موتور های دویتس را داراست. برند فیلتر کاترپیلار CAT خود تولید کننده موتور های دیزلی و انواع فیلتر های صنعتی اتصالی موتور های دیزلی می باشد.

انتخاب برند فیلتر گازوئیل پیچی بر حسب موتور دیزل

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation