TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر

فیلتر روغن کارتریجی

فیلتر روغن کارتریجی اغلب بصورت استوانه ای تولید می شود. این فیلتر ها دارای یک بدنه کاغذی از جنس سلولزی هستند که در دو طرف توسط پلیت های پلاستیکی محصور شده اند. سطح بدنه کاغذ فیلتر روغن کارتریجی بصورت چین دار تولید شده است تا سطح تماس بیشتری با جریان روغن داشته و در نتیجه میزان دبی جریان بالاتری را از خود عبور دهد. بازرگانی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر های روغن کارتریجی در سایز های مختلف و برای انواع ماشین آلات صنعتی می باشد. فیلتر های روغن کارتریجی بصورت استوانه ای و اغلب با بکارگیری کارتریج های کاغذی سلولزی تولید می شوند و در سایز های بزرگ تر بر روی مخازن نگه دارنده روغن و در سایز های کوچکتر بر روی ماشین آلات اتصال پیدا می کنند.

استفاده از فیلتر هایی با کارتریج های مش فلزی نیز بعنوان فیلتر روغن هر چند با قابلیت جذب آلاینده ها در سایز های بالاتر صورت می پذیرد اما قابلیت دمایی و فشاری بالاتری دارد.


فیلتر روغن کارتریجی با کاغذ سلولزیفیلتر روغن کارتریجی با کاغذ سلولزی
موجود
فیلتر روغن با مش فلزیفیلتر روغن با مش فلزی
موجود


سایز ها و کاربری انواع فیلتر های روغن کارتریجی

فیلتر های روغن از نوع سطلی یا کارتریجی در سایز های مختلفی تولید می شوند و دارای حساسیت های متفاوتی به آلاینده های روغن هستند. در واقع بر حسب اینکه فیلتر با روغن در دمای بالا سر و کار داشته باشد و یا در دمای پایین نحوه تولید فیلتر های روغن کارتریجی نیز می تواند متفاوت باشد. در سایز های بزرگتر فیلتر های کارتریجی برای تصفیه روغن ورودی و خروجی به تانک های نگهدارنده مورد استفاده قرار می گیرند که دمای این روغن پایین می باشد. این در حالی است که در سایز های کوچکتر و در کاربری برای تصفیه روغن خروجی از موتور های احتراق فیلتر های روغن کارتریجی با دمای بالاتری سر و کار داشته و از هم پاشی اجزای کارتریج در زمان کوتاهتری صورت می پذیرد. از فیلتر های سایز بزرگتر برای تصفیه روغن در گردش در انواع کمپرسور، ماشین تراش و CNC نیز در دمای پایین استفاده می شود.

فیلتر های روغن کارتریجی با برند های بسیار مختلفی در ایران یافت می شود. یکی از برند های معتبر تولید کننده این سری از فیلتر های صنعتی برند ADF و از دیگر برند های شناخته شده ایرانی تولید کننده فیلتر های روغن برند ترکان فیلتر می باشد.

سایز ها و کاربری انواع فیلتر های روغن کارتریجی

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation