TEL: 021-55430551
لوگوی گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر

فیلتر هیدرولیک با مش فلزی

فیلتر های هیدرولیکی با مش فلزی دارای یدنه کاملا فلزی هستند که بصورت مش با منافد بسیار ریزی تولید می شوند. این سری از فیلتر های هیدرولیک دارای حداکثر مقاومت در برابر دما و فشار بوده و در سیستم های پر فشار هیدرولیکی مورد استفاده قرار می گیرند. این سری از فیلتر های صنعتی بر حسب دبی جریان روغن هیدرولیک در ابعاد مختلفی تولیددمی شوند و سایز مش های سطحی آنها نیز بر حسب دقت و حساسیت سیستم های هیدرولیکی متغیر می باشد. گوهران فیلتر تولید کننده فیلتر صنعتی کارتریجی در سایز های مختلف و بصورت کارتریج فلزی و کاغذ سلولزی می باشد.

فیلتر های هیدرولیکی با مش فلزی اغلب از نوع فیلتر های پر فشار هیدرولیک محسوب می شوند و پس از اتصال پمپ یعنی در نقطه ای که بالاترین فشار هیدرولیک وجود دارد اتصال پیدا می کنند. تعداد لایه های مش فلزی بر حسب سایز های دانه های مش و حساسیت کاربری سیستم هیدرولیک متفاوت است. در اغلب موارد فیلتر های مش فلزی هیدرولیک افت فشار حداقلی را در جریان روغن هیدرولیک ایجاد می کنند که در قیاس با کارتریج های سلولزی در رده پایین تری قرار دارد و این از مزایای کاربری این دسته از فیلتر های هیدرولیک صنعتی می باشد. تولید کنندگان فیلتر هیدرولیک اغلب از مش های جنس استنلس استیل در تولید کارتریج فیلتر هیدرولیک استفاده می کنند تا خود فیلتر بر اثر زنگ زدگی در تماس با روغن هیدرولیک عامل ایجاد آلاینده های جدید در سیستم نباشد.


فیلتر هیدرولیک با کاغذ سلولزیفیلتر هیدرولیک با کاغذ سلولزی
موجود
فیلتر هیدرولیک با مش فلزیفیلتر هیدرولیک با مش فلزی
موجود
فیلتر های هیدرولیک سفارشیفیلتر های هیدرولیک سفارشی
موجود


جنس مش فلزی در کارتریج فیلتر هیدرولیک

روغن های هیدرولیکی دارای قابلیت های خورندگی در گرید های مختلفی می باشند. در صورتیکه مش فیلتر هیدرولیک در تماس با روغن هیدرولیک دچار خوردگی و زنگ زدگی گردد نه تنها نمی تواند وظیفه اصلی خود در حذف آلاینده ها را خوبی انجام دهد بلکه خود بصورت مولد و مبدا آلودگی در سیستم هیدرولیک می باشد. از این رو کارتریج و مش فلزی فیلتر های هیدرولیک را از جنس مقاوم در برابر زنگ زدگی در تماس با روغن می سازند.

از جمله آلیاژ های فلزی در تولید مش فیلتر هیدرولیک آلیاژ استنلس استیل می باشد. ورق ها و مش های استنلس استیل به دلیل وجود درصد بالایی از ترکیبات فلز های کروم و نیکل مقاومت مناسبی در تماس با روغن ها با قابلیت خورندگی دارند. گاهی از ورق های آهنی با پوشش گالوانیزه نیز بسته به جنس روغن و تنها در خورندگی های بسیار پایین در تولید مش فلزی فیلتر هیدرولیک استفاده می شود.

جنس مش فلزی در کارتریج فیلتر هیدرولیک

TEL : 021-55430551
Email: info [at] goharanfilter [dot] ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Goharan filter Corporation